Регистриран лекарствен продукт
Формуляр за кандидатстване: сиропи и суспензии за вътрешна употреба
Индикационна група: аналгетици, антипиретици
Активно вещество: Парацетамол 24 mg в 1 ml суспензия.
Доставка минимум: ПАНАДОЛ ЗА ДЕЦА сироп съдържа парацетамол, лекарство за повишена температура и болка при деца. ПАНАДОЛ ЗА ДЕЦА сироп е предназначен за намаляване на треска, придружаваща грип, настинки и инфекциозни заболявания в детска възраст (напр. Морбили, рубеола, едра шарка, скарлатина, паротит) и ваксинации. Сиропът PANADOL ЗА ДЕЦА е подходящ и за облекчаване на болка, съпътстваща рязане на зъби или леки наранявания. Продуктът е подходящ за деца от 3 месеца до 12 години. За да се намали температурата след ваксинация, може да се дава на деца от 2-месечна възраст. Парацетамол се абсорбира бързо след приложение, ефектът се проявява в рамките на 30 минути, достига своя връх приблизително 2 часа след приложението и отзвучава в рамките на 4 часа.
Препоръчителна доза: Освен ако Вашият лекар не Ви каже друго, използвайте таблицата по-долу, за да определите правилната доза за теглото на Вашето дете. Ако не сте сигурни в теглото на детето си, определете дозата според възрастта на детето. Разклатете бутилката преди употреба. Препоръчителна доза: Тегло/възраст/доза на детето (ml): 6 - 8 kg/3 - 6 месеца/4,0 ml; 8 - 10 kg/6 - 12 месеца/5,0 ml; 10 - 13 kg/1 - 2 години/7,0 ml; 13 - 15 kg/2 - 3 години/9,0 ml; 15 - 21 kg/3 - 6 години/10,0 ml; 21 - 29 kg/6 - 9 години/14,0 ml; 29 - 42 кг/9 - 12 години/20,0 мл. Лекарството може да се прилага многократно, ако е необходимо, дозата може да се повтори най-рано след 6 часа.
EAN: 8596149000053 8596149003733
- Pr; балов; полет; на НУРОФЕН за деца Ягода
- Олга Шоу Ние учим ромските майки в населените места как да се грижат за децата
- Масла в бебешката храна, които са подходящи за деца и за които предпочитат да бъдат внимателни
- Зехтин с чесън 100мл
- Знаете симптомите на депресията Днес децата и учениците често страдат от нея - Училище - Полезна истина