Летко
Сега за цената на маслото се говори навсякъде и интернет е пълен с рецепти за домашно масло. Така че и аз го опитах. Купих 2 литра мляко в каната за мляко, събрах сметана от нея за 2 дни и разбих сметаната. Взех 42 грама масло от 2 литра мляко. Така че за килограм масло теоретично ще ми трябват 47 литра и половина мляко, което при цена от 0,70 € на литър мляко ще ми струва 33, - €.
Какъв е вашият опит?
Може да бъде_
Туитове
Летко
маргаритка
Може да бъде_
Нямах предвид мътеница или мътеница, които остават след разбиване, а млякото, от което вземате сметана. В крайна сметка това е нормално мляко, макар и вероятно нискомаслено. не е хомогенизиран и така кремът излиза на повърхността.
Освен че може да се използва например закваска, хляб. така че прасенцата са били хранени. Или в млечна баня във вана - като Клеопатра, с мед
ivka70
ZahradnikAmater
тайко
Африканска жена
ZahradnikAmater
тайко
браниславп
Сега за цената на маслото се говори навсякъде и интернет е пълен с рецепти за домашно масло. Така че и аз го опитах. Купих 2 литра мляко в каната за мляко, събрах сметана от нея за 2 дни и разбих сметаната. Взех 42 грама масло от 2 литра мляко. Така че за килограм масло теоретично ще ми трябват 47 литра и половина мляко, което при цена от 0,70 € на литър мляко ще ми струва 33, - €.
Какъв е вашият опит?
Летко
Нямах предвид мътеница или мътеница, които остават след разбиване, а млякото, от което вземате сметана. В крайна сметка това е нормално мляко, макар и вероятно нискомаслено. не е хомогенизиран и така кремът излиза на повърхността.
Освен че може да се използва например закваска, хляб. така че прасенцата са били хранени. Или в млечна баня във вана - като Клеопатра, с мед
Аризона
Домашно масло - изплаща се?
Здравейте,
Сега за цената на маслото се говори навсякъде и интернет е пълен с рецепти за домашно масло. Така че и аз го опитах. Купих 2 литра мляко в каната за мляко, събрах сметана от нея за 2 дни и разбих сметаната. Взех 42 грама масло от 2 литра мляко. Така че за килограм масло теоретично ще ми трябват 47 литра и половина мляко, което при цена от 0,70 € на литър мляко ще ми струва 33, - €.
Какъв е вашият опит?
Хм. заслужава си ? Изплаща се по каква причина ?
- медицински
- финансови
Цената на качественото масло е около 12 €. за качествено производство на масло от Hriňová и други подобни. определено не Раджо.
Използвате почти 50 литра мляко на килограм масло? Ами останалите? Разлива се ?
. така че фазата на спестяване.
Имам кетъринг, може да се получи и домашно мляко. но някак си не бих позволил да се объркам от вярата.
Домашно масло - изплаща се?
Е, на кого.
кукувица
pavol54
pavol54
Домашно масло - изплаща се?
Здравейте,
Сега за цената на маслото се говори навсякъде и интернет е пълен с рецепти за домашно масло. Така че и аз го опитах. Купих 2 литра мляко в каната за мляко, събрах сметана от нея за 2 дни и разбих сметаната. Взех 42 грама масло от 2 литра мляко. Така че за килограм масло теоретично ще ми трябват 47 литра и половина мляко, което при цена от 0,70 € на литър мляко ще ми струва 33, - €.
Какъв е вашият опит?
Хм. заслужава си ? Изплаща се по каква причина ?
- медицински
- финансови
Цената на качественото масло е около 12 €. за качествено производство на масло от Hriňová и други подобни. определено не Раджо.
Използвате почти 50 литра мляко на килограм масло? Ами останалите? Разлива се ?
. така че фазата на спестяване.
Имам кетъринг, може да се получи и домашно мляко. но някак си не бих позволил да се объркам от вярата.
Домашно масло - изплаща се?
Е, на кого.
- Ена след детската градина са готови да работят за по-малко - Вътрешни - Новини
- Диетичен хляб без глутен и домашно приготвени бисквити - Всичко за списанието за целиакия
- Счупените ребра на Ханк ще бъдат проверени от полицията - Начало - Новини
- ЗДРАВНА ВРЪЗКА БИО какаово масло 250гр
- ЗДРАВНА ВРЪЗКА БИО какаово масло 250гр