„Но чантата ми е готова сега.“ Допълнителните 2 минути, които прекарвате с домашно приготвени, наистина си заслужават.

чувал

Чанта
Изсипете в купа, изсипете, поставете в микровълновата. Отнема около минута.

Домашно
Претеглете и изсипете люспите в купа, изсипете, поставете в микровълновата/гответе в тенджера. След това добавяте скариди и плодове. Това отнема около 3 минути.

Цена на купа

"Но чантата е по-евтина, защото у дома трябва да си купя котлет, плодове ..."
Направих бавна каубойска математика за теб.

Чанта
Това специално си заслужава 0,49 евро. Това е доста евтино, но повечето се движат 0,70 евро и още.

  1. Proťák = 12,95 €/1000g = 40 х (25g) дози = 0,32 €/доза
  2. Люспи = 0,49 €/500g = 12,5 x (40g) дози = 0,04 €/доза
  3. Боровинки = 0,69 €/125g = 5 х (25g) дози = 0,14 €/1 доза
  4. Chia = 5,95 €/1000g = 200 х (5g) дози = 0,03 €/1 доза

Заедно 0,53 евро.

Разлика от четири цента. въпреки това огромна разлика в хранително отношение за тялото.

Състав

Всичко е подробно на снимките по-долу. Най-много се забавлявах от чантата 1% замразени боровинки. Съдете ви.

Хранителни стойности

Общо въглехидратите са почти еднакви, както и фибрите и мазнините. Протеините и захарите очевидно играят в полза на домашното. Освен това всъщност не се занимавате с тези 30 калории.

Чанта
Корицата е написана "боровинки и суроватка„. Е, знаете, че го правя. Суроватката е там 7,8 грама и половина грама замразени боровинки ... Пренебрежимо малко количество протеин, което не подпомага растежа на мускулната маса при никого.

Защо 7,8 грама протеин не са достатъчни? - Статията е тук.

Домашно
Всичко е просто по-добре. Протеини, които подпомагат мускулния синтез, достатъчно фибри, минимални захари, достатъчно сложни въглехидрати. Недвусмислен избор.
Ако все още нищо не ви е убедило, това трябва да бъде.

Несравним По-добре е домашно. Точка.
Същото важи и за чувството ситост.