Регистриран лекарствен продукт

напитка

Формуляр за кандидатстване: прахове и гранули

Индикационна група: аналгетици, антипиретици

Активно вещество: Парацетамол 750 mg, фенилефрин хидрохлорид 10 mg, аскорбинова киселина (витамин С) 60 mg

Бременност и кърмене: Ако сте бременна или кърмите, смятате, че може да сте бременна или планирате да имате бебе, посъветвайте се с Вашия лекар или фармацевт преди да приемете това лекарство. Не се препоръчва да приемате това лекарство по време на бременност и кърмене.

Доставка минимум: Топлата напитка Coldrex с аромат на лимон и мед съдържа парацетамол, болкоуспокояващо и треска, която премахва болки в гърлото, главоболие, мускули и стави и понижава температурата. Също така фенилефрин, който освобождава запушения нос и околоносните синуси и по този начин улеснява дишането. Горещата напитка Coldrex съдържа и витамин С, който на организма често липсва по време на грип и настинка.

Препоръчителна доза: Възрастни (включително възрастни хора) и юноши на възраст над 15 години (над 50 кг): 1 торба 1 до 4 пъти на ден. Винаги приемайте всяка доза най-рано след 4 часа. Не използвайте повече от 4 сашета за 24 часа. Не превишавайте препоръчаната доза. Деца и юноши под 15-годишна възраст: Поради съдържанието на лекарството, лекарството не трябва да се използва при деца и юноши под 15-годишна възраст.